Mgr. Ing. David Mazáček, MRICS

Kurs: Trh s nemovitostmi; Developerský projekt

David Mazáček přednáší v rámci MBARE předměty Trh s nemovitostmi a Developerský projekt. David pracuje v developerské společnosti Crestyl, kde je zodpovědný za akvizice nových projektů. Během své kariéry působil mimo jiné ve společnostech Deloitte a Discovery Group, kde měl na starosti analýzy trhu a konkurenceschopnosti, oceňování aktiv, rozpočty územního plánování. Podílel se na rozšíření obchodního centra ve Zlíně, revitalizaci nákladového nádraží Žižkov nebo nákupního centra Kotva. Od roku 2016 je David členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS) a od stejného roku vede na VŠE Institut Strategického Investování. Spolu s Jaroslavem Kaizrem stojí za vznikem MBA programu Nemovitosti a jejich oceňování na VŠE v Praze, který byl akreditován na jaře roku 2018. David vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze obor Komerční právo a Oceňování majetku podniku a Karlovu Univerzitu obor Finanční trhy a Bankovnictví.