Ing. Jaroslav Kaizr MSc. MRICS

Kurz: Trh s nemovitostmi

Jaroslav Kaizr je vedoucím lektorem předmětu Trh s nemovitostmi. Jaroslav má více než 15 let zkušeností jak na straně agenta, tak na straně developera pro středoevropský realitní trh. Od počátku své kariéry se zabývá zejména transakcemi na trhu s průmyslovými nemovitostmi a sběrem a analýzou statistických dat o trhu s průmyslovými nemovitostmi. V letech 2003 – 2014 byl Jaroslav součástí místního týmu Cushman & Wakefield, kde se stal v roce 2011 partnerem se zodpovědností za řízení týmů pronájmu průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku. V letech 2014 – 2017 působil jako obchodní ředitel ve společnosti CTP, kde byl odpovědný za portfolio převyšující 4 miliony metrů čtverečných komerčních ploch v České republice, Maďarsku, Polsku, Slovensku a v Rumunsku. V současné době Jaroslav pracuje v Savills na pozici ředitele pronájmu komerčních prostorů pro ČR. Jaroslav Kaizr je absolventem FFÚ na VŠE (2003) a v roce 2009 získal magisterský titul v oboru investic a managementu nemovitostí na Sheffield Hallam University ve Velké Británii. Od roku 2010 je členem profesní organizace Královského institutu diplomovaných znalců (RICS).