Obhajoby 5. běhu MBARE a slavnostní zakončení akademického roku

Gratulujeme čerstvým absolventům 5. běhu programu MBARE! Absolventi 5. ročníku úspěšně obhájili své práce v pátek, 21. 6. 2024.

Po náročném dni obhajob a zkoušení, se všichni přesunuli na Václavské náměstí na krásnou terasu na střeše the Flow Building, kde se oslavilo zakončení studia nových absolventů. Nechyběli ani naši lektoři, absolventi minulých let a naši stávající studenti z 6. běhu.

Všem absolventům ještě jednou blahopřejeme, přejeme hodně štěstí do života a mnoho karierních úspěchů a těšíme se na další spolupráci! Dveře Fakulty financí a účetnictví a především programu MBARE vám zůstávají vždy otevřené! Velké díky patří také našim partnerům a organizačnímu týmu the Flow Building za krásně připravenou večerní akci.

Těšíme se na další setkání s absolventy 5. běhu na jejich promoci – 6. září, od 17:00!

Pokud ještě nejste absolventem/absolventkou našeho programu a máte zájem o naše studium, neváhejte si podat přihlášku nebo nás kontaktovat na e-mailu mbare@vse.cz, pro více informací.

Obhajoby závěrečných prací

Oslava absolventů na střeše the Flow Building