Ing. Dušan Šťastník, MSc. MRICS

Kurs: Investice do nemovitostí

Dušan Šťastník je vedoucím lektorem předmětu Investice do nemovitostí. Je členem komise odborníků REICO České Spořitelny a investiční komise ve společnosti Upvest Praha, kde má zodpovědnost za posuzování a schvalování investičních příležitostí. Dále je nezávislým konzultantem v oboru rezidenčního developmentu a e-commerce. Jako ředitel ve společnosti Jones Lang LaSalle měl zodpovědnost za chod oddělení Capital Markets s obratem cca 100mil. Kč. Má mnohaleté zkušenosti jako M&A poradce pro soukromý i veřejný sektor v oblasti realitních investic pro nejvýznamnější světové i domácí investory v oblastech prodejů a akvizic. Dušan je členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS), kde je také školitelem a zkoušejícím při přijímacích pohovorech. Působí jako externí školitel v oblasti obchodních technik, finančního modelování a oceňování majetku v České republice i v zahraničí. Dušan vystudoval obor marketingu a financí na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze a postgraduální studium “Commercial Real Estate” absolvoval na Univerzitě v Readingu.